Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903357305215
Producent: inna marka

Bombilla Mercedes Nierdzewna,

Profilowana 17,5 cm

Jeśli chciałbyś przygotować yerba mate w sposób tradycyjny to obok specjalnego kubka ceramicznego matero  niezbędna jest bombilla.

Bombilla czyt. bombija to oryginalna rurka do picia yerby z filtrem, to jakby połączenie słomki i łyżki zakończonej sitkiem, które chroni przed pyłem i fragmentami liści ostrokrzewu.  Tym samym, pozwala w pełni cieszyć się  aromatem i smakiem klarownego naparu.

Bombilla Mercedes

Bombilla Mercedes to nierdzewna, profilowana bombilla z kształtnym sitkiem - łyżeczką, wykonana ze stopu stali nierdzewnej. Długość 17,5 cm. Idealna do mater ceramicznych i średniej wielkości tykw.

Polecana wszystkim którzy cenią sobie praktyczność i funkcjonalność. Nadaje się do wszystkich rodzajów yerba mate - od brazylijskich przez mocno mielone paragwajskie yerby  po argentyńskie.

Bombilla do yerba mate to niezbędne narzędzie każdego mateisty!

Bombilla wykonana z wysokiej klasy stali nierdzewnej jest niezastąpiona nie tylko w przypadku yerba mate, ale także może doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania ziołowych naparów


Pozostałe informacje:

  • Przed pierwszym użyciem bombillę należy umyć pod gorącą, bieżącą wodą.
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Długość: 17,5 cm 
  • Czyszczenie: Myć wodą z detergentem. Zalecane jest okresowe czyszczenie za pomocą szczoteczki do czyszczenia bombilli. 
  • Produkt można myć w zmywarce   
  • Kraj pochodzenia: Chiny
Polecamy