Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902114018535
Producent: Trec Nutrition

 Trec Citrulline Synergy 240g

smak: arbuzowo-jabłkowy

Cytrulina jest  użyteczna dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Jest ona prekursorem argininy, która jest odpowiedzialna za syntezę tlenku azotu. W suplemencie diety zastosowano połączenie cytruliny i jabłczanu cytruliny.

Produkt  zapewnia Twojemu organizmowi wsparcie podczas ćwiczeń. Stosowanie cytrulina powoduje, że zmęczenie wywołane treningiem przychodzi później niż zazwyczaj.

Cytrulina należy do aminokwasów nieproteogennych, które uczestniczą w wielu istotnych  procesach w organizmie. Jej naturalnymi źródłami są m.in. arbuz i melon. Cytrulina bierze udział m.in. w cyklu mocznikowym – ważnym procesie metabolicznym, w czasie którego usuwany jest z organizmu amoniak powstający w przemianach aminokwasów. Poza tym cytrulina jest także  produktem w procesie syntezy tlenku azotu  (NO), w reakcji:

Arginina ➞ tlenku azotu + cytrulina

Co ciekawe cytrulina może być zamieniona z powrotem w argininę, z której produkowany jest tlenku azotu. To właśnie azot odpowiada za uzyskanie pompy mięśniowej, zwiększenia siły i wytrzymałości.

Wielu sportowców ceni Citrulline za względu na to, że opóźnia efekt zmęczenia, dzięki czemu mogą trenować dłużej niż dotychczas.

Skład: 

Citrulline complex [jabłczan cytuliny; L-cytrulina] (80,0%); maltodekstryna; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromaty; substancja słodząca - sukraloza; substancja zagęszczająca – guma celulozowa.

Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie

Sposób użycia

 Jednorazową porcję produktu – 3g (0,5 miarki) rozpuścić w 300ml wody. Stosować dwie porcje dziennie.

Polecamy