Wczytuję dane...
O sklepie

Witamy w naszym sklepie

Zajmujemy się sprzedażą najlepszych odżywek i suplementów na rynku. Stawiamy na jakość! Nasze odżywki  to coś więcej niż suplementy – to pożywienie w skondensowanej formie dla wszystkich uprawiających sport i lubiących aktywny wypoczynek. Pozwalają one uzupełniać składniki odżywcze utracone w trakcie treningu czy wysiłku fizycznego. W naszym sklepie z odżywkami można znaleźć: odżywki, witaminy, białko, aminokwasy, kreatyna, produkty przedtreningowe, odżywki na masę, shake. 

Stale rosnące grono usatysfakcjonowanych Klientów oraz pozytywne opinie o naszej ofercie stały się źródłem motywacji do dalszego działania. Od początku pilnie zbieraliśmy doświadczenia, by poszerzyć obszar działalności i uruchomić nasz pierwszy Sklep Internetowy – 4body.com.pl

Naszym głównym celem jest dostarczenie towarów o  wysokiej jakości  w bardzo dobrych cenach.  Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do obsługi naszych Klientów. Preferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Chętnie służymy pomocą i radą w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości. Naszym założeniem jest błyskawiczna i kompleksowa realizacja zamówienia.

W związku z tym, iż Klienci są dla nas najważniejsi - nieustannie poszerzamy nasz asortyment, doskonalimy Stronę Internetową, oferujemy promocje i rabaty dla stałych Klientów! Wszystko po to, by zakupy u nas były prawdziwą przyjemnością.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Szukasz sosu typu barbecue, który nie zawiera tłuszczu i cukrów?