Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Zestaw Olimp Whey Protein Complex 100% 700g o smaku waniliowym plus  Creatine 1250  Monohydrat 400kaps.

Zestaw wysokiej jakości  odżywek firmy  Olimp Sport Nutrition.

Połączenie w jednym zestawie różnych produktów tego samego producenta zapewnia synergicznege i maksymalne wsparcie w treningu.

Whey Protein Complex 100% to połączenie izolatu CFM i koncentratu białek serwatki, pozwalających na uzupełnienie codziennej diety o niezbędną porcję protein dla Twoich mięśni, bez konieczności inwestowania w półśrodki! Budujesz masę mięśniową? A może jesteś w trakcie odchudzania?  Pamiętaj o dostarczeniu swoim mięśniom pełnowartościowych protein – ich kluczowego budulca!

Surowiec użyty do produkcji odżywki białkowej Whey Protein Complex 100% odznacza się wysokim stopniem czystości. Nowatorska technologia produkcji oraz bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie naukowców z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories w tworzeniu suplementów diety, umożliwiły natomiast stworzenie odżywki białkowej o wysokiej jakości, której zaufały miliony osób na całym świecie!

Konkretna porcja dwóch źródeł białka, niska zawartość cukrów i tłuszczów nasyconych, a także bogaty profil aminokwasowy to bez wątpienia najważniejsze atuty Whey Protein Complex 100%. Popularny wśród sportowców oraz osób ćwiczących amatorsko, a zarazem sztandarowy suplement diety marki Olimp Sport Nutrition to prawdziwy top sprzedażowy! Suplement diety dostępny w wielu niesamowitych smakach, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych miłośników różnych dyscyplin. Przekonaj się o tym! Wybierz swój ulubiony smak i pracuj nad wymarzoną sylwetką z nowym sprzymierzeńcem!

Whey Protein Complex 100% to:

 • proste i wygodne źródło wysokiej jakości protein
 • duża porcja białka i aminokwasów
 • pomoc w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej, dzięki białku
 • 134 pełnowartościowych kalorii w 1 porcji
 • tylko 1,4 g cukru w porcji!
 • duży wybór rewelacyjnych smaków

Decydując się na odżywkę białkową Whey Protein Complex 100% pamiętaj, aby nie przekraczać dziennej porcji, która została określona na opakowaniu. Produktu nie można traktować jako zamiennika zbilansowanej diety, a jedynie jako jej dodatek. Ważne są również zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia.

OLIMP Creatine Monohydrate 400 Kapsułek - 560g

Kreatyna od wielu lat jest jednym z najchętniej wykorzystywanych składników, który wśród amatorów i profesjonalnych sportowców stanowi fundamentalny suplement w trakcie pracy nad sylwetką i kondycją fizyczną. Preparaty z kreatyną są wykorzystywane przez zawodników dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych, którzy dzięki kreatynie chcą w odpowiedni sposób zwiększyć wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. W tym właśnie celu naukowcy z firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories, w oparciu o najnowsze badania naukowe i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu suplementów diety, opracowali Creatine 1250 Mega Caps!

Jest to jeden z topowych produktów marki Olimp Sport Nutrition występuje w formie pojemnych kapsułek, zawierających wysokiej jakości, popularny wśród osób trenujących mikronizowany monohydrat kreatyny. Każda z zalecanych przez producenta, dziennych porcji to aż 4400 mg (4 kapsułki). Dużą dawkę kreatyny w każdej z kapsułek (1100mg) zapewnia unikalna technologia Mega Caps, co znacząco ułatwia stosowanie produktu, który jest polecany zarówno początkującym jak i doświadczonym miłośnikom aktywnego trybu życia, wykonującym ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Creatine 1250 Mega Caps to:

 • popularny monohydrat kreatyny, ułatwiający uzupełnienie diety w wysokiej jakości kreatynę
 • kreatynowy preparat, który nie posiada niepotrzebnych dodatków
 • aż 4400 mg czystej kreatyny w 4 kapsułkach (zalecana dzienna porcja)
 • wsparcie w zwiększeni wydolność fizycznej w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych*
 • suplement diety dla osób uprawiających dyscypliny siłowe, wytrzymałościowe i sylwetkowe (np. kulturystów, zawodników sportów walki, kolarzy, pływaków)
 • łatwa forma stosowania – pojemne kapsułki Mega Caps

Decydując się na suplementację Creatine 1250 Mega Caps należy pamiętać, że preparat nie może być traktowany jako zamiennik zbilansowanej diety. Zalecany jest również zdrowy tryb życia i zróżnicowany sposób żywienia.

* Korzystny efekt występuje w przypadku dziennego spożycia 3g kreatyny.

Szukasz sosu typu barbecue, który nie zawiera tłuszczu i cukrów?