Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902448257020
Producent: FA Nutrition

Fitness Authority Creatine 300g Kreatyna Monohydrat

Fitness Authority Creatine  to bezsmakowy monohydrat kreatyny w formie proszku wzbogacony o witaminę B6. Wyróżnia się świetną jakością i rozpuszczalnością. Stanowi wsparcie wydolności i wytrzymałości fizycznej.  Nie zawiera dodatku cukru, dlatego będzie świetnym wyborem nawet dla osób na redukcji.

Proszek do przygotowania napoju uzupełniającego dietę w kreatynę, polecany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie. Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dlaczego warto stosować kreatynę?

- Suplementacja kreatyną wspomaga wzrost wydolności fizycznej w trakcie wykonywania ćwiczeń

- Stosowanie monohydratu może być wartościowe dla czynności poznawczych i kondycji psychofizycznej

- Kreatynie przypisuje się korzystny wpływ na kształtowanie sylwetki,

- Kreatyna dodaje energii i poprawia samopoczucie

- Obecność witaminy B6 wspomaga redukcję zmęczenia, wykazuje korzystne oddziaływanie na metabolizm energetyczny oraz wspiera prawidłową pracę układu nerwowego

- Naturalny smak - idealna forma dodatku do innych sportowych suplementów, np. gainerów

Skład: 

Monohydrat kreatyny, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Sposób Użycia:

 Zmieszać ~1 miarkę proszku (5 g) z 150-250 ml wody. Wypić pół porcji przed treningiem i pół porcji zaraz po zakończeniu treningu.

Polecamy