Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902114047221
Producent: Trec Nutrition

Trec Soy Protein Isolate 750g Białko Sojowe

smak słony karmel

Izolat białka sojowego NON GMO

Trec Soy Protein Isolate  to odżywka wysokobiałkowa zawierająca izolat protein sojowych, cenne źródło pełnowartościowego białka.

To odżywka białkowa odpowiednia dla wegan i wegetarian. Charakteryzuje się wysoką zawartością argininy i glutaminy oraz   niską zawartością węglowodanów, tłuszczu i cholesterolu. Pomimo swojego roślinnego pochodzenia proteiny wyizolowane z soi posiadają właściwości bardzo zbliżone do najpopularniejszych białek zwierzęcych.  Znakomicie wspiera  budowę  masy mięśniowej, hamuje proces katabolizmu i przyczynia się do przyśpieszenia regeneracji potreningowej. Dostarcza odpowiednią ilość energii, zmniejszając uczucie zmęczenia i znużenia. 

Zalety produktu Soy Protein Isolate firmy Trec:

- Białko sojowe Trec zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne, przez co stanowi łatwo i dobrze absosorbowane białko

- Białko sojowe Trec charakteryzuje się wysoką zawartością BCAA

- Soy Protein Isolate to wysoka zawartość glutaminy i argininy (wyższa jak w WPC!)

- Soy Protein Isolate to doskonałe białko dla wegetarian

- Białko sojowe Trec jest pozbawione uczulającej i wywołującej dyskomfort trawienny laktozy, doskonale sprawdzi się wśród osób, które zmagają się z nietolerancją laktozy.

- 100 g białko sojowego od Trec Nutrition zawiera aż 85 g czystych protein przy zawartości 1 g tłuszczu i 4 g węglowodanów.

SOY PROTEIN ISOLATE zawiera białko, które przyczynia się do wzrostu i  utrzymania masy mięśniowej.

Preparat polecany jest jako uzupełnienie białka w codziennej diecie u osób aktywnych fizycznie i sportowców.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 90 g.

BIAŁKO SOJOWE To ZDROWA I WARTOŚCIOWA ALTERNATYWA BIAŁKOWA

Wiele roślinnych białek wykazuje deficyty aminokwasów z grupy egzogennych, czyli grupy aminokwasów, których organizm nie potrafi samodzielnie syntetyzować. Białko sojowe, które jest podstawą produktu SOY PROTEIN ISOLATE, zawiera wszystkie 8 aminokwasów egzogennych. Deficyt któregokolwiek z tych aminokwasów powoduje, że białko nie jest w stanie przyswoić się w pełnym wymiarze. Białkowe sojowe od Trec Nutrition wyposażone jest we wszystkie kluczowe aminokwasy, dzięki czemu białko może być maksymalnie zabsorbowane.
To roślinne białko wykazuje wyższą, w porównaniu z kazeiną i białkami serwatkowymi, zawartość dwóch ważnych aminokwasów: glutaminy i argininy. Glutamina, występująca w dużym stężeniu w białku sojowym od Trec, odpowiada za dodatni bilans azotowy będący podstawą wystąpienia anabolizmu mięśniowego. Arginina, w którą zasobne jest białko sojowe, jest tak istotnym aminokwasem, że w sytuacji wyłączenia go z diety dziecka, hamuje procesy wzrostowe organizmu. Arginina jest niezbędna do produkcji kreatyny, odgrywającej kluczową rolę w energetyce komórkowej.

Skład:

94,8 % izolat białka sojowego; kakao w proszku2; aromaty [w tym aromat naturalnej śmietany (zawiera mleko)]; aromat karmelowy3 (zawiera mleko)]; fruktoza; sól3; barwnik (karmel amoniakalny3); substancje słodzące (cyklaminian sodu, sacharynian sodu, sukraloza); barwnik (beta-karoten1). Dotyczy produktu o smaku: 1waniliowy, 2czekoladowy, 3słonego karmelu. Produkt może zawierać: zboża zawierające glutenjajarybyorzeszki ziemne i orzechy.

Sposób użycia:

Jednorazową porcję preparatu – 30 g (1,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. Stosować 3 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nie treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

Polecamy