Shot Przedtreningowy Golem Pump 100 ml Nutrition22
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Shot Przedtreningowy
Golem Pump 100 ml Nutrition22
smak Cherry-Orange
Nutrition22 Golem Pump 100 ml o smaku wiśnia-pomarańcza to gotowy shot przedtreningowy przeznaczony dla dorosłych osób aktywnych fizycznie do stosowania przed wysiłkiem. Golem Pump łączy w sobie składniki typowe dla przedtreningówek w kompaktowej formie do szybkiego spożycia.
✅Informacja żywieniowa
Zawiera substancje słodzące i kofeinę
Składniki aktywne Ilość w 25ml (1 porcja) Ilość w 100ml (1 butelka)
Beta alanina 800 mg 3200 mg
Alfa-ketoglutaran-L-argininy (AAKG) 800 mg 3200 mg
Tauryna 250 mg 1000 mg
Kofeina 100 mg 400 mg
Jabłczan cytruliny 500 mg 2000 mg
Glukuronolakton 62,5 mg 250 mg
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1,4 mg (100%*) 5,6 mg (400%*)
Witamina B12 (cyjanokobalamina) 2,5 μg (100%*) 10 μg (400%*)
*RWS Referencyjna Wartość Spożycia dla dorosłej osoby
✅Skład
Woda; beta alanina; alfa-ketoglutaran-L- argininy (AAKG); sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20%); jabłczan cytruliny; tauryna; kofeina bezwodna; glukuronolakton; kwas: kwas cytrynowy; aromaty; substancja słodzące: sukraloza, acesulfam K, neotam; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; witaminy: witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (cyjanokobalamina), maltodekstryna.
✅Stosowanie
Zalecana porcja dzienna:
Nie przekraczać 3 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.
25ml - 1 porcja
✅Ostrzeżenia
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Ze względu na wysoką zawartość kofeiny (100 mg / porcję), produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie łączyć z alkoholem. Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości 800 mg może powodować mrowienie lub drętwienie.
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem.
Najlepiej spożyć przed końcem, numer partii produkcyjnej: Data i numer partii na opakowaniu.
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła i wilgoci.
Producent: Nutrition22, ul. Uchylany 62, 43-430 Pierściec
Kraj pochodzenia: Polska