Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905616130019

Nutrition22 Ashwagandha Extract 9% 90kaps.

Ashwagandha to suplement diety zawierający ekstrakt z Ashwagandy (Withania somnifera) o wysokiej zawartości witanolidów - 9%.

Ashwagandha, nazywana też indyjskim żeń-szeniem czy zimową wiśnią, to roślina o długiej historii i szerokim  zastosowaniu, od lat traktowana jest jako środek odmładzający i zapobiegający licznym dolegliwościom czy chorobom.   Zaliczana jest do grupy adaptogenów, czyli suplementów roślinnych zwiększających odporność organizmu na stres, ale  jej aktywności w organizmie jest znacznie szersza i przynosi korzyści na wielu płaszczyznach.

Ashwagandha jest najlepiej znana z właściwości łagodzących stres i zmęczenie. Pośrednio, wpływa również na obniżenie poziomu kortyzolu, zwanego bardzo często "hormonem stresu". Dzieje się to prawdopodobnie z powodu poprawy jakości i długości snu, niezależnie od tego czy cierpimy na bezsenność czy nie.

Może stanowić również wsparcie dla łagodzenia stanów lękowych czy wspierać pamięć i pracę mózgu w bezpieczny sposób.

Najważniejsze cechy produktu:

 Premium Ekstrakt z korzenia Ashwagandha: Standaryzowany na 9% witanolidów, aby zapewnić moc i skuteczność.

Jasność umysłu i koncentracja: Optymalizuje uczenie się, pamięć i utrzymanie sprawności umysłowej, szczególnie u osób starszych.

 Naturalny Adaptogen: Pomaga utrzymać metabolizm energetyczny i zrównoważyć stan emocjonalny.

Ochrona antyoksydacyjna: Wspiera ochronę tkanek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i wspomaga rozwój mięśni.

W pełni naturalne składniki: Przyjazna dla wegan otoczka kapsułki z hydroksypropylometylocelulozy (HPMC).

Skład:

Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera) standaryzowany na 9% witanolidów, substancja wypełniająca: Celuloza mikrokrystaliczna. Otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza (HPMC).

Sugerowane użycie:

Przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Najlepiej przyjmować na pusty żołądek lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Gwarancja jakości:

Kapsułki Ashwagandha przechodzą rygorystyczne testy jakości, aby zapewnić, że otrzymujesz najsilniejszy, najczystszy i najskuteczniejszy produkt.

Polecamy