Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5901947664940
Producent: KFD

Olej Kokosowy Rafinowany do Smażenia KFD 900g

Olej kokosowy KFD to doskonały olej  do smażenia, pieczenia, grillowania,  można go używać również bezpośrednio do sosów, surówek,  sałatek itp., w celu przyswojenia witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (wit. A, D, E, K).

  • nie zawiera żadnych sztucznych dodatków czy wypełniaczy.
  • jest to w 100% naturalny produkt
  • wpływa na pobudzenie metabolizmu
  • alternatywa dla innych tłuszczów

Proces rafinowania pozbawia oleju wielu wartości odżywczych, jednocześnie wydłużając jego termin przydatności i zwiększając temperaturę smażenia.

Rafinowany olej kokosowy charakteryzuje się mniejszą listą korzyści zdrowotnych niż wyjściowy, a i tak uznaje się go za najzdrowszy rafinowany olej.

Olej kokosowy posiada średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (MCT), które są lepiej przyswajalne i nie oddziałują na obciążenie układu pokarmowego. MCT ponadto nie odkładają się w formie tkanki tłuszczowej, wpływają na pobudzenie metabolizmu i tym samym redukcję wagi. Są natychmiastowo wykorzystywane przez organizm jako źródło energii, przez co mogą też wspomagać wydolność.

Olej kokosowy powyżej 25 stopni staje się płynny. Wielokrotne zmiany stanu skupienia nie wpływają na wartości odżywcze i jakościowe oleju.

Polecamy