Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7793750000163
Producent: Pipore

Yerba Mate Pipore Suave 500g


Pipore Suave to klasyczna, argentyńska Yerba Mate con palo, wyróżnia się delikatnym smakiem z lekką goryczą oraz roślinnym orzeźwiającym zapachem. Yerba mate Pipore suave z pewnością spodoba się tym, którzy nie przepadają za mocno zmielonymi yerbami. Wygodnie się ją pije, nie zapycha  bombilli i z powodzeniem możemy użyć jej do przygotowania terere, dodając kawałki listów mięty lub sok z cytryny.

Wyprodukowana i plantowana przez Molienda Propias - Yerba Mate Pipore Suave ma najłagodniejszy smak wśród mate z rodziny Estacionamento Natural. Yerba Mate Pipore Suave jest subtelna w smaku i działaniu.  Tak jak w przypadku innych yerba mate Suave, uwalnia ona swój smak w trakcie kilkukrotnego zalewania. Podobnie z działaniem: jest to yerba, która stopniowo uwalnia swoją moc, nie powodując nagłego skoku mateiny. Dobra dla początkujących.

Smak i aromat yerba mate:

Pipore Traditional Suave Yerba Mate jest polecana zarówno początkującym sympatykom mate jak i tym, którzy szczególnie już zasmakowali w klasycznym smaku mate. Szlachetna Yerba Mate Pipore zawiera grubo cięte listki i gałązki przez co uzyskuje subtelny smak i subtelnie działa. Jej smak jest prawie pozbawiony dymnych nut, ale nie pozbawiony głębi.

Składniki: 

  • yerba mate (Ilex paraguariensis) 100% - kraj pochodzenia: Argentyna
  • Susz zawiera 100% grubo ciętych listków i patyczków ostrokrzewu paragwajskiego bez dodatków.
  • Bardzo mała ilość pyłu.

Sposób parzenia:

  • Susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia ok. 150-200 ml oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80 stopni C.
  • Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.
  • Susz można zalewać wodą z lodem.

Polecamy