Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5901947666975
Producent: KFD

KFD Żeń-Szeń Koreański - Panax Ginseng

120 kaps.

  • Wystarcza na 120 dni
  • Bez zbędnych barwników
  • aż 7% ginsenosydów
  • podnosi siły witalne
  • wspiera odporność
  • pozytywnie wpływa na wygląd skóry, włosów
  • poprawia zdolności koncentracji i zapamiętywania

Panax Ginseng

Panax ginseng to surowiec zielarski, stosowany  w tradycyjnej medycynie chińskiej od ponad 5000 lat,  ma w swoim składzie ponad 200 substancji aktywnych.

Za aktywność biologiczną korzenia żeń-szenia odpowiadają głównie saponiny triterpenowe nazywane ginsenozydami. Żeń-szeń zawiera od 0,5 do 12% ginsenozydów. Poza tym w żeń-szeniu znajdują się olejki eteryczne, aminokwasy jak arginina, cytozyna, peptydy, polisacharydy, flawonoidy, witaminy, związki mineralne.

Panax ginseng i zawarte w nim ginsenozydy mogą działać adaptogennie, czyli poprawiają naturalne zdolności przystosowywania się organizmu nawet do trudnych i długotrwałych warunków zewnętrznych, stresu, zwiększonego wysiłku psychofizycznego, poprawiają postrzeganie zmysłowe, polepszają ogólną sprawność fizyczną i umysłową, zwiększają czujność, zapamiętywanie, koncentrację.

Żeń szeń działa na organizm wielotorowo. Wpływa na układ nerwowy, poprawia zdolności koncentracji i zapamiętywania, chroni organizm przed osteoporozą, podnosi potencję seksualną kobiet i mężczyzn, obniża poziom cholesterolu, a także ma właściwości przeciwcukrzycowe oraz przeciwnowotworowe. Sprzyja  wewnętrznemu wyciszeniu się i odzyskaniu równowagi, nawet po bardzo ciężkim i stresującym dniu.

Z jego właściwości  mogą korzystać zaawansowani sportowcy, osoby aktywne fizycznie, jak też zwykli ludzie.

Stosowanie

Zaleca się spożywać 1 porcję (1 kapsułkę) dziennie. Kapsułkę spożyć w całości i popić wodą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...