Wczytuję dane...
EAN: 5902811810296
Producent: 6PAK Nutrition

6PAK Syrup ZERO 500ml

smak czekoladowo-migdałowy

6PAK Syrup ZERO 500ml to smaczny, aromatyczny i bezkaloryczny syrop o smaku czekoladowo-migdałowym. Znakomity dodatek do dań, deserów i napojów. Polecany zwłaszcza dla osób odchudzających się. Nie zawiera dodatku cukru oraz tłuszczu.

Smak dzieciństwa w nowej  odsłonie!

Czekolada kojarzona jest często z dzieciństwem, kiedy to życie było znacznie prostsze i bez trosk i napięć. Jeżeli chcesz złapać drugi oddech i cofnąć się myślami do czasów dzieciństwa, trudno o lepszy wybór niż  bezkaloryczny syrop o czekoladowo-migdałowym smaku. Dzięki niemu, nie tylko udasz się w sentymentalną podróż, poprawisz swój nastrój ale także zadbasz o potrzeby swojego podniebienia bez negatywnych skutków dla diety.

Dieta - byle smaczna!

Nawet najbardziej restrykcyjna dieta redukcyjna (na odchudzanie) nie musi być monotonna i niesmaczna. Wystarczy sięgnąć po sosy i syropy z  serii 6PAK Syrup ZERO by móc cieszyć się niezwykłymi smakami.

Skład: 

woda, substancje zagęszczające (guma ksantanowa, guma celulozowa), aromaty, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,9%), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), substancja słodząca (sukraloza).

Może zawierać mleko, gluten, soję, jaja, nasiona sezamu, orzechy, seler.

Zalecane spożycie / sposób przygotowania:

Porcję produktu 5 ml stosować jako dodatek do dań. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb, spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Rozwarstwienie sosu jest naturalnym procesem. Przed użyciem wstrząsnąć.

Polecamy