Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: KFD

KFD Premium Beta-Alanine 300 g

smaki:

arbuzowy

pomarańczowo-cytrynowy

  • wzrost masy mięśniowej
  • wzrost wydolności organizmu
  • zapobieganie zakwaszeniu mięśni
  • działanie antykataboliczne
  • wsparcie regeneracji

Beta-alanina to aminokwas, który zwiększa poziom karnozyny w mięśniach. Karnozyna to związek, który przyczynia się do zmniejszenia zakwaszenie mięśniowego w organizmie, działa hamująco na zmianę pH związaną z tworzeniem się podczas treningu w mięśniach kwasu mlekowego. Pozwala to na dłuższy i bardziej efektywny trening, przywraca też równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Poza tym karnozyna odgrywa też kluczową rolę w zakresie usuwania szkodliwych jonów metali, które w nadmiarze wpływają degradująco na organizm.

Różne  badania naukowe potwierdziły, że przyjmowanie beta-alaniny zwiększa wydolność, wytrzymałość oraz  pomaga zbudować masę mięśniową.

Suplementacja beta alaniną sprawdza się w sportach o wysokiej intensywności jak podnoszenie ciężarów, kulturystyka, sporty walki. Będzie poprawiała wyniki w sportach, w których pierwszoplanowe znaczenie ma szybkość, siła i  moc.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w temperaturze pokojowej w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Szukasz sosu typu barbecue, który nie zawiera tłuszczu i cukrów?