Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5901330024603

Olimp Kreatyna TCM 1100 Mega Caps 400 kapsułek

  • Czysta kreatyna bez zbędnych dodatków
  • Wysoka jakość wykorzystanego surowca
  • Idealne wsparcie dla różnych dyscyplin sportowych
  • Każda kapsułka to 1100 mg kreatyny w formie jabłczanu

Olimp TCM Mega Caps to wysokiej jakości jabłczan kreatyn.

TCM Mega Caps zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate), molekuły która sprzęga cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu. Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych, który stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe, zarówno w metabolizmie spoczynkowym, jak i wysiłkowym.

Jabłczan kreatyny Olimp TCM Mega Caps to wsparcie wydolności fizycznej

Jabłczan kreatyny jest formą kreatyny lepiej rozpuszczalną i przyswajalną, dłużej magazynowaną i efektywniej przemienianą w aktywną fosfokreatynę, niż tradycyjne suplementy kreatynowe. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności (efekt dotyczy konsumpcji 3 g dziennie).

Jabłczan keratyny TCM Mega Caps dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym.

Składniki: 84,6% jabłczan kreatyny (tri-creatine malate), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (żelatyna, barwnik: E 171).

Polecamy

Szukasz sosu typu barbecue, który nie zawiera tłuszczu i cukrów?