Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902114017309
Producent: Trec Nutrition

Kwasy Tłuszczowe Omega-3. SUPER OMEGA-3

zawiera olej z ryb oceanicznych, dostarczający niezbędnych kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3. Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia oraz utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Super Omega-3 to suplement diety zawierający w swoim składzie olej z ryb oceanicznych, który jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (EPA i DHA). Kwasy te mają fundamentalne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu zwłaszcza serca i naczyń krwionośnych. Niestety organizm ludzki nie jest w stanie ich sam syntetyzować, a nasza dieta, ze względu na ograniczenie spożycia ryb jest uboga w te kwasy.

Nieodpowiednia ich podaż objawia się często w postaci problemów: metabolicznych (obniżeniem przemiany materii, spadkiem produkcji energii z tkanki tłuszczowej), immunologicznych (obniżeniem odporności organizmu na infekcje, skłonnością do częstych stanów zapalnych oraz alergii), emocjonalnych (depresją, nadpobudliwością), umysłowych (zaburzeniami koncentracji oraz pamięci).

Dawkowanie:

  • Zaleca się stosowanie preparatu 2 razy dziennie po 1-2 kapsułki, podczas lub bezpośrednio po posiłku.
  • Preparat należy popić 200-300 ml wody lub innego napoju.

Skład w porcji (2kaps., %dz.)

  • Olej rybi: 2000mg
  • W tym EPA: 360mg
  • W tym DHA: 240mg
  • Witamina E: 7,35mg, 61%

Pozostałe składniki

Otoczka kapsułki (żelatyna, substancja wypełniająca - glicerol).

Polecamy

Szukasz sosu typu barbecue, który nie zawiera tłuszczu i cukrów?