Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Olimp Carbonox 1kg

  • Trzy zróżnicowane źródła węglowodanów
  • Skuteczny dodatek argininy i kompleksu 12 witamin
  • Solidna porcja łatwo przyswajalnej i naturalnej energii

Olimp Carbonox to suplement diety, który pozwala dostarczyć energii niezbędnej do wykonywania wysiłku oraz utraconej podczas treningu.

Skład Olimp Carbonox opiera się na starannie zestawionych źródłach węglowodanów, dobranych według precyzyjnie określonych profili szybkości trawienia i uwalniania cukrów prostych do krwiobiegu. Zapewniają stabilne wysycenie krwi składnikami energetycznymi przez okres 2 godzin od momentu przyjęcia preparatu.

Może być z powodzeniem stosowany zarówno po treningu, jak i w jego trakcie, stanowiąc nieprzerwane źródło energii.

Olimp Carbonox został wzbogacony o L-argininę, która służy jako substrat do syntezy tlenku azotu (NO). Kompleks  12 witamin zwiększa przyswajalność węglowodanów i wzmacnia przemiany metaboliczne.

Dla kogo dedykowany?

Polecany jest wszystkim osobom uprawiającym sport (amatorsko jak i wyczynowo) i z powodzeniem może być wykorzystany w większości dyscyplin sportowych.

Zalecana dzienna porcja: W zależności od dyscypliny sportu i intensywności wysiłku zaleca się stosowanie od 2 do 4 porcji dzienne. 1 porcję (50 g – 90 jednostek = 1 miarka lub 5 płaskich łyżek stołowych) należy rozpuścić w 100 ml wody i wypić na 30 minut przed treningiem oraz bezpośrednio po treningu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Szukasz sosu typu barbecue, który nie zawiera tłuszczu i cukrów?