Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5901330022746

BCAA Xplode Powder Aminokwasy 500 g

smacytrynowym  

Kompleks BCAA i L-glutamina w 1 porcji? Teraz jest to możliwe dzięki BCAA Xplode Powder! Suplement diety stworzony przez specjalistów firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories ułatwia uzupełnienie diety każdego sportowca w wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna), które dodatkowo wzbogacono L-glutaminą i witaminą B6!

Brak cukru i obecność białka, które zbudowane jest z aminokwasów, w każdej z porcji pozwala wykorzystać topowy produkt marki Olimp Sport Nutrition zarówno w trakcie pracy nad umięśnioną sylwetką, jak również jako świetny dodatek do zbilansowanej diety podczas odchudzania. Na metabolizm wspomnianego białka korzystnie wpływa obecna w składzie witamina B6. Składnik ten ponadto, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego, właściwych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zalet aminokwasowego suplementu marki Olimp Sport Nutrition jest więcej! Znakomita rozpuszczalność i doskonała przyswajalność wykorzystanych składników w BCAA Xplode Powder pozwala w prosty i zarazem szybki sposób dostarczyć solidną porcję kluczowych aminokwasów BCAA każdego dnia! Produkt występuje w wielu rewelacyjnych smakach (cytryna, cola, ananas, pomarańcza, truskawka, fruit punch oraz ice tea peach). Wybierz swój ulubiony i delektuj się orzeźwiającym smakiem aminokwasów BCAA z popularnej serii Xplode, stworzonej z myślą o amatorach i sportowcach wyczynowych należących do elitarnego grona Olimp Team!

Decydując się na BCAA Xplode Powder otrzymujesz:

  • wsparcie w uzupełnieniu codziennej diety o podstawowe aminokwasy BCAA

  • w każdej porcji aż 6 g czystego BCAA i 1 g L-glutaminy

  • suplement diety pozbawiony cukru

  • pomoc we wzroście i utrzymaniu masy mięśniowej (białko)

  • wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (witamina B6),

  • pomoc w utrzymaniu właściwego metabolizmu białka i glikogenu oraz w zmniejszeniu uczucia zmęczenia (witamina B6)

  • do wyboru wiele przepysznych smaków

  • bezpieczny w stosowaniu aminokwasowy suplement diety, do produkcji którego użyto wyłącznie wysokiej jakości, przebadanych pod kątem obecności metali ciężkich surowców.

Polecamy