Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5907368857244
Producent: Activlab

Run&Bike Energy Gel Activlab 40g

smak: cytrynowy

Run&Bike Energy Gel to produkt uzupełniający utracone zapasy energii dzięki zawartej w nim glukozie.

Glukoza to inaczej cukier gronowy, podstawowy cukier porosty, którego stosowanie po treningu zapewnia uzupełnienie niedoboru glikogenu mięśniowego. Glukoza jest również składnikiem niezbędnym w utrzymaniu prawidłowej temperatury mięśni podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Naturalnymi źródłami glukozy jest miód, owoce i skoki owocowe.

Niedobór tej substancji może prowadzić do przyspieszonego rozpadu białek, odwodnienia a nawet do spowolnienia pracy mózgu. Natomiast nadmiar glukozy wywołuje reakcje insulinowe w wyniku czego dochodzi do odkładania się glukozy, która zostaje przekształcona w tkankę tłuszczową.

Dodatkowo Run&Bike Energy Gel  został wzbogacony witaminą C, należącą do związków organicznych z grupy alkoholi polihydroksylowych, której działanie jest niezbędne dla organizmów żywych. Witamina C pełni w organizmie człowieka rolę aktywatora wielu enzymów oraz m.in. za syntezę neurotransmiterów i kortykosteroidów.

Witamina C przyczynia się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Wyjątkowa formuła Run&Bike Energy Gel  gwarantuje stały dopływ energii, która konieczna jest do intensywnej pracy mięśni podczas, przed i w trakcie treningu. Pozwala trenować dłużej, lepiej i efektywniej, jednocześnie nie obciąża układu pokarmowego. Wspomaga również gromadzenie się glikogenu w mięśniach.

Dla kogo?

  • Dla sportowców
  • Dla sportowców wyczynowych
  • Dla osób aktywnych fizycznie

Kiedy stosować?

  • Można stosować przed w trakcie i po treningu

Informacja żywieniowa                100G   /   40G

wartość energetyczna 1275 kj / 300 kcal 510 kj / 120 kcal

tłuszcz 0g / 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g / 0g

węglowodany 75 g / 30g

w tym cukry 75 g / 30g

białko 0g 0g

sól 0,01g < 0,01g

witamina c 250mg (313%*) 100mg (125%*)

 * % referencyjnej wartośc

Skład: 

smak pomarańcza
Glukoza, woda, kwas L-askorbinowy, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu, aromat, barwnik - karoteny.

smak truskawkowa
Glukoza, woda, kwas L-askorbinowy, aromat, koncentrat soku z marchwi i czarnej porzeczki, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu.

smak cytryna
Glukoza, woda, kwas L-askorbinowy, aromat, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu.

Polecamy