Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902811811101
Producent: 6PAK Nutrition

6PAK Creatine Monohydrate

120 tabletek

Monohydrat kreatyny w wygodnej postaci tabletek

  • wzrost wytrzymałości, wydolności i siły
  • przyrost czystej masy mięśniowej
  • lepsza regeneracja po treningu

Formuła okołotreningowa na bazie kreatyny w formie monohydratu kreatyny.

Produkt polecany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Kreatyna to organiczny związek chemiczny występujący u człowieka głównie w mięśniach. Wysoka zawartość kreatyny w mięśniach stymuluje syntezę białek, działa antykatabolicznie i anabolicznie, działając przeciwutleniająco na poziomie komórek, chroni komórki mięśniowe przed stresem oksydacyjnym. Kreatyna wpływa na szybszy przyrost masy mięśniowej, sprawność i regenerację. Stwierdzono również pozytywny wpływ kreatyny na gojenie się ran oraz uszkodzenia mięśni.

Popularną formą, pod którą występuje kreatyna, jest monohydrat. Monohydrat efektywnie i szybko nasyca mięśnie co poprawia rezultaty siłowe, wytrzymałościowe i regeneracyjne, dlatego też  cieszy się dużą popularnością wśród osób aktywnych fizycznie, a przede wszystkim wśród osób prowadzących intensywniejsze treningi.

Informacja żywieniowa,

Porcja: 3 tabletki,

Zawartość w 1 tabletce:

Monohydrat kreatyny 1000 mg, w tym kreatyna  880 mg

Zawartość w 3 tabletkach:

Monohydrat kreatyny 3000 mg, w tym kreatyna 2640 mg

Sposób użycia:

Przyjmować 3 tabletki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie, rano, przed treningiem, lub bezpośrednio po treningu. Stosować w dni treningowe.

Uwaga:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Warunki przechowywania: Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...