Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5904824185705
Producent: Nutrition22

Shot Przedtreningowy Golem Pump 80 ml Nutrition22

smak: wiśnia-pomarańcza

Objętość: 80 ml

GOLEM PUMP to przedtreningowy shot, który pomaga zwiększyć energię i przepływ krwi do mięśni tzn. pompę mięśniową, dzięki czemu Twój czas na siłowni, treningu będzie jeszcze bardziej efektywny. Z GOLEM PUMP będziesz w stanie osiągnąć swoje najlepsze wyniki. Dzięki wysokiej zawartości takich składników jak beta-alanina, jabłczan cytruliny, kofeina, czy tauryna, po wypiciu GOLEM PUMP, Twój trening z pewnością będzie tym udanym.

Zawartość:

Beta-Alanina – 3,2 g

AAKG – 3,2 g

Tauryna – 1 g

Kofeina – 400 mg

Glukuronolakton – 250 mg

jabłczan cytruliny – 2 g

Witamina B6 ¬– 5,6 mg

Witamina B12 – 2,5 µg

Sposób użycia:

1/4 butelki (20 ml) wypić przed lub w trakcie treningu. Nie przekraczać 3 porcji w ciągu dnia. Wstrząsnąć przed użyciem. Spożyć w ciągu 24 godzin po otwarciu.

Uwagi:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Ze względu na wysoką zawartość kofeiny (100 mg / porcję), produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie łączyć z alkoholem. Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie. Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości 800 mg może powodować mrowienie lub drętwienie. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem.

Polecamy